DMV1-63P-LY
- Артикул производителя:
- DMV1-63P-LY
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CONNECTOR QC RECEPTACLE
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Quick Connects, Quick Disconnect Connectors
- Color :
- Red
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Material :
- Features :
- Gender :
- Female and Male
- Insulation :
- Non-Mating End Insulated
- Length - Overall :
- 0.882" (22.40mm)
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Obsolete
- Tab Length :
- Tab Thickness :
- 0.031" (0.79mm)
- Tab Width :
- 0.248" (6.30mm)