FSD87-20-L
Артикул производителя:
FSD87-20-L
Производитель/Бренд:
Panduit Corp
Краткое описание:
CONN FERRULE DIN 1AWG BLUE
Производитель :
Panduit Corp
Категория товара :
Terminal Block Wire Ferrules
Color :
Blue
Insulation :
Insulated
Length - Overall :
36.00mm
Length - Pin :
20.00mm
Product Status :
Active
Size :
1 AWG (50.00mm²)