FSD86-16-L
Артикул производителя:
FSD86-16-L
Производитель/Бренд:
Panduit Corp
Краткое описание:
CONN FERRULE DIN 2AWG RED
Производитель :
Panduit Corp
Категория товара :
Terminal Block Wire Ferrules
Color :
Red
Insulation :
Insulated
Length - Overall :
30.00mm
Length - Pin :
16.00mm
Product Status :
Active
Size :
2 AWG (35.00mm²)