0500798000-05-L6-D
Артикул производителя:
0500798000-05-L6-D
Производитель/Бренд:
Molex
Краткое описание:
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Производитель :
Molex
Категория товара :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Blue
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
35.4µin (0.90µm)
Length :
5.00" (127.00mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
26 AWG