ESTM06300
- Артикул производителя:
- ESTM06300
- Краткое описание:
- TERM BLK 6POS SIDE ENT 7.5MM PCB
- Current :
- 24 A
- Pitch :
- 0.295" (7.50mm)
- Positions Per Level :
- 6
- Voltage :
- 300 V