EJ01D1510000G
- Артикул производителя:
- EJ01D1510000G
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Anytek
- Краткое описание:
- TERM BLOCK 1POS SIDE ENTRY PCB
- Производитель :
- Amphenol Anytek
- Категория товара :
- Wire to Board
- Color :
- Green
- Current :
- 100 A
- Features :
- Interlocking (Side)
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Pitch :
- Positions Per Level :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 600 V