HC10B0800000G
Артикул производителя:
HC10B0800000G
Производитель/Бренд:
Amphenol Anytek
Краткое описание:
TERM BLOCK 10POS 45DEG 3.7MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория товара :
Wire to Board
Color :
Gray
Current :
2 A
Features :
Mating Orientation :
45° (135°) Angle with Board
Mounting Type :
Through Hole, Kinked Pin
Number of Levels :
1
Pitch :
0.146" (3.70mm)
Positions Per Level :
10
Product Status :
Active
Voltage :
300 V