ESDM02100
- Артикул производителя:
- ESDM02100
- Производитель/Бренд:
- Amphenol PCD
- Краткое описание:
- TERM BLK 2P SIDE ENT 2.54MM PCB
- Производитель :
- Amphenol PCD
- Категория товара :
- Wire to Board
- Color :
- Black
- Current :
- 10 A
- Features :
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Positions Per Level :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 150 V