K60301500000G
- Артикул производителя:
- K60301500000G
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Anytek
- Краткое описание:
- TERM BLK 3POS SIDE ENT 4.5MM PCB
- Производитель :
- Amphenol Anytek
- Категория товара :
- Wire to Board
- Color :
- Green
- Current :
- 10 A
- Features :
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Pitch :
- 0.177" (4.50mm)
- Positions Per Level :
- 3
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 300 V