TBL007A-508-17GY
- Артикул производителя:
- TBL007A-508-17GY
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
- Color :
- Gray
- Current :
- 15 A
- Features :
- Interlocking (Side)
- Mating Orientation :
- 45° (135°) Angle with Board
- Pitch :
- 0.200" (5.08mm)
- Positions Per Level :
- 17
- Voltage :
- 300 V