TB005-762-06BE
- Артикул производителя:
- TB005-762-06BE
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 7.62
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Wire to Board
- Color :
- Blue
- Current :
- 30 A
- Features :
- Interlocking (Side)
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Positions Per Level :
- 6
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 300 V