TBL006V-500-03GY-2GY
Артикул производителя:
TBL006V-500-03GY-2GY
Производитель/Бренд:
CUI Devices
Краткое описание:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Производитель :
CUI Devices
Категория товара :
Wire to Board
Color :
Gray
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side), Push Button Actuated
Mating Orientation :
Vertical with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
3
Product Status :
Active
Voltage :
300 V