TBLH10-350-13BK
Артикул производителя:
TBLH10-350-13BK
Производитель/Бренд:
CUI Devices
Краткое описание:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Производитель :
CUI Devices
Категория товара :
Wire to Board
Color :
Black
Current :
10 A
Features :
Push Button Actuated
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
13
Product Status :
Active
Voltage :
300 V