TBL004-508-13BE-2GY
Артикул производителя:
TBL004-508-13BE-2GY
Производитель/Бренд:
CUI Devices
Краткое описание:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Производитель :
CUI Devices
Категория товара :
Wire to Board
Color :
Blue
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side), Push Button Actuated
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
13
Product Status :
Active
Voltage :
300 V