TBL005A-500-14GY-2WT
- Артикул производителя:
- TBL005A-500-14GY-2WT
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
- Color :
- Gray
- Current :
- 15 A
- Mating Orientation :
- 45° (135°) Angle with Board
- Pitch :
- 0.197" (5.00mm)
- Positions Per Level :
- 14
- Voltage :
- 300 V