TBL009-254-18GY-2GY
- Артикул производителя:
- TBL009-254-18GY-2GY
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Wire to Board
- Color :
- Gray
- Current :
- 5 A
- Features :
- Interlocking (Side), Push Button Actuated
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Positions Per Level :
- 18
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 150 V