TBL004V-508-13BE-2GY
Артикул производителя:
TBL004V-508-13BE-2GY
Краткое описание:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Color :
Blue
Current :
10 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
13
Voltage :
300 V