TBL009V-254-24GY-2GY
- Артикул производителя:
- TBL009V-254-24GY-2GY
- Current :
- 5 A
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Positions Per Level :
- 24
- Voltage :
- 150 V