TBL009V-254-15GY-2GY
Артикул производителя:
TBL009V-254-15GY-2GY
Краткое описание:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
Color :
Gray
Current :
5 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Positions Per Level :
15
Voltage :
150 V