TBL006V-500-04GY-2GY
- Артикул производителя:
- TBL006V-500-04GY-2GY
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
- Color :
- Gray
- Current :
- 10 A
- Mating Orientation :
- Vertical with Board
- Pitch :
- 0.197" (5.00mm)
- Positions Per Level :
- 4
- Voltage :
- 300 V