TBL009V-254-16GY-2GY
- Артикул производителя:
- TBL009V-254-16GY-2GY
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
- Current :
- 5 A
- Mating Orientation :
- Vertical with Board
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Positions Per Level :
- 16
- Voltage :
- 150 V