TB004-508-12BE
- Артикул производителя:
- TB004-508-12BE
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
- Current :
- 16 A
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Pitch :
- 0.200" (5.08mm)
- Positions Per Level :
- 12
- Voltage :
- 300 V