TB005-762-03BE
- Артикул производителя:
- TB005-762-03BE
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 7.62
- Current :
- 30 A
- Mating Orientation :
- Horizontal with Board
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Positions Per Level :
- 3
- Voltage :
- 300 V