TBL004V-508-03BE-2GY
- Артикул производителя:
- TBL004V-508-03BE-2GY
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
- Color :
- Blue
- Current :
- 10 A
- Mating Orientation :
- Vertical with Board
- Pitch :
- 0.200" (5.08mm)
- Positions Per Level :
- 3
- Voltage :
- 300 V