TBL002A-350-04GY-2GY
- Артикул производителя:
- TBL002A-350-04GY-2GY
- Краткое описание:
- TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,
- Color :
- Gray
- Current :
- 2 A
- Mating Orientation :
- 45° (135°) Angle with Board
- Mounting Type :
- Through Hole, Kinked Pin
- Pitch :
- 0.138" (3.50mm)
- Positions Per Level :
- 4
- Voltage :
- 300 V