FJH-30-D-04.33-4
- Артикул производителя:
- FJH-30-D-04.33-4
- Length :
- 4.330" (109.98mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 30
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)