FJH-24-D-40.00-4
- Артикул производителя:
- FJH-24-D-40.00-4
- Length :
- 40.0" (1016.0mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)