FJH-20-R-07.08-4
- Артикул производителя:
- FJH-20-R-07.08-4
- Length :
- 7.080" (179.83mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)