FJH-20-R-04.80-4
- Артикул производителя:
- FJH-20-R-04.80-4
- Length :
- 4.800" (121.92mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 20
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)