FJH-20-R-04.41-4
- Артикул производителя:
- FJH-20-R-04.41-4
- Length :
- 4.410" (112.00mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)