FJH-20-D-59.84-4
Артикул производителя:
FJH-20-D-59.84-4
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
59.8" (1518.9mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
20
Pitch :
0.020" (0.50mm)