A-TB762-OQ02CH
- Артикул производителя:
- A-TB762-OQ02CH
- Краткое описание:
- TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 7.62MM
- Current - UL :
- 20 A
- Features :
- Header Orientation :
- 90°, Right Angle
- Number of Positions :
- 2
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 105°C
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Plug Wire Entry :
- Positions Per Level :
- 2
- Voltage - UL :
- 300 V