A-TB750-OQ02CV
- Артикул производителя:
- A-TB750-OQ02CV
- Краткое описание:
- TERM BLOCK HDR 2POS VERT 7.5MM
- Current - UL :
- 20 A
- Features :
- Header Orientation :
- Vertical
- Number of Positions :
- 2
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 105°C
- Pitch :
- 0.295" (7.50mm)
- Plug Wire Entry :
- Positions Per Level :
- 2
- Voltage - UL :
- 300 V