A-TB381-OQ03CH
- Артикул производителя:
- A-TB381-OQ03CH
- Краткое описание:
- TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.81MM
- Current - UL :
- 10 A
- Features :
- Header Orientation :
- 90°, Right Angle
- Number of Positions :
- 3
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 105°C
- Pitch :
- 0.150" (3.81mm)
- Plug Wire Entry :
- Positions Per Level :
- 3
- Voltage - UL :
- 300 V