A-TB500-OP03
- Артикул производителя:
- A-TB500-OP03
- Производитель/Бренд:
- Assmann WSW Components
- Краткое описание:
- TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM
- Производитель :
- Assmann WSW Components
- Категория товара :
- Headers, Plugs and Sockets
- Color :
- Contact Mating Finish :
- Current - IEC :
- Current - UL :
- 10 A
- Features :
- Header Orientation :
- Vertical
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Levels :
- 1
- Number of Positions :
- 3
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 115°C
- Pitch :
- 0.197" (5.00mm)
- Plug Wire Entry :
- Positions Per Level :
- 3
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Solder
- Type :
- Header, Male Pins, Unshrouded
- Voltage - IEC :
- Voltage - UL :
- 300 V