FJH-30-R-60.00-4
- Артикул производителя:
- FJH-30-R-60.00-4
- Length :
- 60.0" (1524.0mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 30
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)