FJ-20-R-24.00-4
- Артикул производителя:
- FJ-20-R-24.00-4
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- 1MM FLEX CABLE JUMPER
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 24.0" (609.6mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 20
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)