ATD1FL4110BU
- Артикул производителя:
- ATD1FL4110BU
- Производитель/Бренд:
- Amphenol PCD
- Краткое описание:
- CONN TERM BLK DISCONN 10-20AWG
- Производитель :
- Amphenol PCD
- Категория товара :
- Din Rail, Channel
- Color :
- Blue
- Current - IEC :
- Current - UL :
- Disconnect Type :
- Fuse, Lever
- Features :
- LED
- Fuse Type :
- 5mm x 20mm, 5mm x 25mm
- Number of Levels :
- 2; Connected
- Number of Positions :
- 4
- Product Status :
- Active
- Terminal - Width :
- 8.0mm
- Termination Style :
- Screw
- Type :
- Disconnect, Feed Through
- Voltage - IEC :
- 500V
- Voltage - UL :
- 110V