1SNK512060R0000
- Артикул производителя:
- 1SNK512060R0000
- Производитель/Бренд:
- TE - Kissling
- Краткое описание:
- POW SNK SCREW
- Производитель :
- TE - Kissling
- Категория товара :
- Din Rail, Channel
- Color :
- Yellow
- Current - IEC :
- 76 A
- Current - UL :
- 100 A
- Disconnect Type :
- Features :
- Fuse Type :
- Number of Levels :
- 1
- Number of Positions :
- 2
- Product Status :
- Active
- Terminal - Width :
- 12.0mm
- Termination Style :
- Screw
- Type :
- Feed Through
- Voltage - IEC :
- 1000V
- Voltage - UL :
- 600V