FJH-15-R-04.50-4
- Артикул производителя:
- FJH-15-R-04.50-4
- Length :
- 4.500" (114.30mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 15
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)