FJH-20-D-02.80-4
- Артикул производителя:
- FJH-20-D-02.80-4
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .5MM FLEX CABLE JUMPER
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 2.800" (71.12mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 20
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)