YK3030223000G
- Артикул производителя:
- YK3030223000G
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Anytek
- Краткое описание:
- CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.3"
- Производитель :
- Amphenol Anytek
- Категория товара :
- Barrier Blocks
- Barrier Type :
- 3 Wall (Tri)
- Bottom Termination :
- PC Pin
- Color :
- Black
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- Number of Circuits :
- 2
- Number of Rows :
- 1
- Number of Wire Entries :
- 2
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Product Status :
- Active
- Terminal Block Type :
- Barrier Block
- Top Termination :
- Screws with Captive Plate
- Voltage Rating :
- 300V