ES1000/03DSFB
- Артикул производителя:
- ES1000/03DSFB
- Производитель/Бренд:
- On Shore Technology Inc.
- Краткое описание:
- CONN TERM STRIP 3CIRC 0.394"
- Производитель :
- On Shore Technology Inc.
- Категория товара :
- Barrier Blocks
- Barrier Type :
- Enclosed
- Bottom Termination :
- Closed
- Color :
- Natural
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Features :
- Number of Circuits :
- 3
- Number of Rows :
- 2
- Number of Wire Entries :
- 6
- Pitch :
- 0.394" (10.00mm)
- Product Status :
- Active
- Terminal Block Type :
- Eurostyle Terminal Strip
- Top Termination :
- Screws
- Voltage Rating :
- 300V