813-S1-070-10-015101
- Артикул производителя:
- 813-S1-070-10-015101
- Производитель/Бренд:
- Preci-Dip
- Краткое описание:
- CONN SPRING PISTON 70POS PCB
- Производитель :
- Preci-Dip
- Категория товара :
- Spring Loaded
- Connector Type :
- Piston
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 19.7µin (0.50µm)
- Material :
- Brass
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Contacts :
- 70
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)