811-S1-055-10-016101
- Артикул производителя:
- 811-S1-055-10-016101
- Краткое описание:
- CONN SPRING PISTON 55POS PCB
- Number of Contacts :
- 55
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)