811-S1-051-10-016101
Артикул производителя:
811-S1-051-10-016101
Производитель/Бренд:
Preci-Dip
Краткое описание:
CONN SPRING PISTON 51POS PCB
Производитель :
Preci-Dip
Категория товара :
Spring Loaded
Connector Type :
Piston
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
19.7µin (0.50µm)
Material :
Brass
Mounting Type :
Through Hole
Number of Contacts :
51
Number of Rows :
1
Pitch :
0.100" (2.54mm)