811-S1-049-10-015101
- Артикул производителя:
- 811-S1-049-10-015101
- Краткое описание:
- CONN SPRING PISTON 49POS PCB
- Number of Contacts :
- 49
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)