811-S1-041-10-017101
- Артикул производителя:
- 811-S1-041-10-017101
- Краткое описание:
- CONN SPRING PISTON 41POS PCB
- Number of Contacts :
- 41
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)