811-S1-039-10-015101
Артикул производителя:
811-S1-039-10-015101
Производитель/Бренд:
Preci-Dip
Краткое описание:
CONN SPRING PISTON 39POS PCB
Производитель :
Preci-Dip
Категория товара :
Spring Loaded
Connector Type :
Piston
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
19.7µin (0.50µm)
Material :
Brass
Mounting Type :
Through Hole
Number of Contacts :
39
Number of Rows :
1
Pitch :
0.100" (2.54mm)