811-S1-022-10-016101
- Артикул производителя:
- 811-S1-022-10-016101
- Краткое описание:
- CONN SPRING PISTON 22POS PCB
- Number of Contacts :
- 22
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)